Projekt wartości miliona złotych pn. „Menedżer z klasą” dobiegł końca.

W projekcie uczestniczyły 64 osoby, podzielone na trzy grupy tj. Top Menedżerów, Menedżerów Średniego Szczebla i Menedżerów. Pracownicy wyższego i niższego szczebla uczestniczyli przez cały 2011r. w cyklu szkoleń, prowadzonych przez firmę Profes z Wrocławia. Na uroczystym spotkaniu poszczególne grupy zaprezentowały pół żartem, pół serio, bo taki był zamysł, zdobytą wiedzę i umiejętności podczas odbytych szkoleń.  Swoje pomysły poszczególne grupy zobrazowały za pomocą scenek, w formie prezentacji a nawet jednej z grup udało się zmontować krótki filmik. W kolejności przedstawiono:

- grupa nr I – scenkę pt. „Zarządzanie zmianą. Panie kierowniku, ale o co chodzi…”,

- grupa nr II – prezentację, która owiana jest tajemnicą wg motta: „Życie to ciągła    zmiana, a jeśli nie lubi się zmian, to nie lubi się życia. William Wharton”,

- grupa III – prezentację tematyczną, która mówi o zaskoczeniu,

- grupa IV – film pt.  „Efekty szkolenia”,

- grupa V – scenkę pt. „Szef musi zacząć od siebie”,

- grupa VI – scenkę pt. „Zarządzanie zmianą nie zawsze wychodzi”.

W ocenie firmy Profes z Wrocławia, pod której okiem trenerów pracownicy SEJ S.A. zostali przeszkoleni, zdobytą wiedzę i umiejętności podsumowano na bardzo wysokim poziomie, o czym świadczyły sesje Development Center, gdzie zadaniem było zastosowanie zdobytej wiedzy i umiejętności w praktycznych sytuacjach ćwiczeniowych. Przedstawione na spotkaniu poszczególne scenki, prezentacje czy też film, potwierdzają duże zaangażowanie uczestników w projekt, wysoki poziom wiedzy i umiejętności zdobytych podczas cyklu szkoleń. Poszczególne grupy zaskoczyły siedzących na sali swoimi nietuzinkowymi pomysłami. Jesteśmy pierwszą Spółką w Grupie Kapitałowej, której udało się pozyskać środki z Unii Europejskiej na szkolenia dla pracowników. Była to jedna z najważniejszych inwestycji w historii SEJ - powiedział w swoim wystąpieniu Prezes Spółki Jarosław Parma.(epl)