Formularz Kontaktowy

dodaj plik

Pliki muszą mieć mniej niż 2 MB.
Dozwolone typy plików: gif jpg jpeg png txt pdf doc docx odt odp xls ods rar zip.

Zaznacz wszystko

Zgadzam się na przetwarzanie podanych przeze mnie wyżej danych osobowych przez PGNiG TERMIKA Energetyka Przemysłowa S.A. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju (44-335) przy ul. Rybnickiej 6c, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. 

(jeżeli nie wyrazi Pani/Pan powyższej zgody nie będziemy mogli rozpatrzyć opisanej w formularzu sprawy na podstawie dokonanego przez Panią/Pana za pośrednictwem tego formularza zgłoszenia, jeżeli sprawa ta będzie dotyczyć innych kwestii, niż wynikających z umowy zawartej uprzednio z naszą spółką)
 

Zgadzam się na otrzymywanie od PGNiG TERMIKA Energetyka Przemysłowa S.A. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju (44-335) przy ul. Rybnickiej 6c [KRS: 0000076747, NIP: 6331005997; Regon: 272711500; adres @mail: dystrybucja@termika.pgnig.pl) informacji handlowych za pośrednictwem podanych w formularzu: nr telefonu lub adresu poczty elektronicznej - zgodnie z wymogami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r., poz. 1219 z późn.zm.). 

(jeżeli nie wyrazi Pani/Pan powyższej zgody nie będziemy mogli przekazać Pani/Panu drogą elektroniczną oferty handlowej oraz dalszej korespondencji handlowej w sprawie opisanej w formularzu) 

Powyższe zgody są dobrowolne, nieobowiązkowe i zawsze mogą je Państwo wycofać.

PGNiG TERMIKA Energetyka Przemysłowa S.A. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju przetwarza dane osobowe zgodnie z art.6 ust.1 pkt b) oraz f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) [Dz.Urz.UE L 2016 nr 119, s.1]; szczegółowe informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są dostępne na stronie internetowej PGNiG TERMIKA Energetyka Przemysłowa S.A. pod adresem: https://www.ptep.pl/o-nas/obowiazek-informacyjny