zdjęcie

W minioną sobotę w Ośrodku Wypoczynkowym Aqua-Brax w Szymocicach, pracownicy Spółki wraz z rodzinami uczcili swoje Święto branżowe.

Na hawajskim pikniku bawiło się ponad 600 osób w tym 170 dzieci. Tak wysoka frekwencja dzieci była bardzo miłym zaskoczeniem, ponieważ w latach ubiegłych liczba naszych pociech nie przekraczała setki.  Elementem, który podkreślał styl w jakim została zorganizowana  impreza, było udekorowanie każdego z uczestników kwiatową girlandą. Pracownikom i dzieciom wręczono pamiątkowe, firmowe upominki. Jeśli ktoś nie wylosował nagrody, nie wygrał konkursu, bez upominku nie wyszedł. Dla pracowników i ich rodzin przygotowano niezliczoną ilość atrakcji. Dzieci zostały zaczarowane choreografią hawajskiego szamana. Pokaz iluzjonistyczny z udziałem żywych ptaków przyciągnął nawet dorosłych. Publiczność z niedowierzaniem oglądała występ szamana ze zwierzętami. Najmłodsze dzieci chętnie odwiedzały Wioskę Hawajską wraz z animatorkami które miały przygotowany ciekawy program animacyjny, wymagający aktywności ze strony naszych pociech.

Dla uatrakcyjnienia festynu, zaproszono dealera Skody z kilkoma samochodami tej marki. Można było wybrać się na przejażdżkę wybranym modelem i spróbować czy pedał gazu jest wystarczająco sprawny. Niespodzianką było losowanie w którym nagrodę główną wylosował Karol Urzędowski z Oddziału „Zofiówka”. Szczęściarz otrzyma samochód na weekend z pełnym bakiem.  Dużym zainteresowaniem cieszyła się strzelnica, ringo, park linowy, przejażdżki bryczką po okolicznych lasach oraz przejażdżki konno. Maluchy z ochotą wsiadały na kucyka, który był bardzo przyjazny i chętnie przechadzał się po łące z dzieciakami na grzbiecie. Rozbawionym gościom czas umilała przygrywająca do tańca kapela, przy której bawili się do późnych godzin wieczornych.

Wnioskodawca

(lub nr zlecenia)

pracownika PTEP nadzorującego/realizującegoumowę

Pracownik Wnioskodawcy składający wniosek:

Dane użytkownika, któremu ma zostać przydzielona karta (dalej: Użytkownika):

Wnioskowany okres ważności karty F:

Oświadczenie Wnioskodawcy

Osoba dla której wnioskowana jest karta identyfikacyjna została poinformowana przez pracodawcę,że jej dane osobowe będą przetwarzane przez PGNIG TERMIKA Energetyka Przemysłowa S.A. z siedzibąJastrzębiu Zdroju przy ul. Rybnickiej 6c.

Wnioskowany użytkownik karty identyfikacyjnej nie był karany za spożywanie alkoholu, palenie papierosów oraz zabór mienia na terenie PGNIG TERMIKA Energetyka Przemysłowa S.A.