zdjęcie

W dniach 2 i 3.06.2012 r. na kortach Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego w ramach Dni Jastrzębia-Zdroju, odbyły się coroczne Otwarte Mistrzostwa w tenisie ziemnym.

Organizatorem turnieju był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju oraz Jastrzębskie Towarzystwo Tenisowe. W Mistrzostwach brało udział 16 zawodników i 4 zawodniczki. Warto wspomnieć, iż turniej pań rozegrany został po raz pierwszy w historii organizowanych corocznie Mistrzostw w mieście. Naszą Spółkę reprezentował bohater naszego kalendarza, Waldemar Butanowicz i Magda Marek, która zajęła II miejsce w klasyfikacji kobiet.

Dziękujemy naszym pracownikom za udział w Mistrzostwach, życząc dobrej formy sportowej oraz w związku z nadchodzącym sezonem urlopowym udanego wypoczynku.(epl)