zdjęcie

XIV Halowe Mistrzostwa Polski Energetyków w Tenisie Ziemnym przeszły do historii. W dniach 26 – 27 września na kortach Centrum Tenisowego w Gliwicach rywalizowało prawie trzydziestu amatorów tenisa ziemnego z branży energetycznej. Wśród nich w kategorii powyżej 45 lat najlepszy okazał się pracownik Spółki Energetycznej „Jastrzębie” Waldemar Butanowicz. Zwycięzca może pochwalić się zarówno zajęciem miejsca na podium, jak i zdobyciem trofeum sportowego oraz czeku na 40 tysięcy… groszy.

Na czterech kortach z nawierzchnią ze sztucznej trawy rywalizowały ze sobą dwie grupy zawodników: do 45 lat i powyżej. Mecze eliminacyjne zostały rozegrane systemem „każdy z każdym” w swojej grupie. Najlepsza dwójka tenisistów awansowała do fazy finałowej. Waldemar Butanowicz, który brał udział w tych zawodach drugi raz z rzędu, rozegrał w sumie 5 meczy. – Każdy się stara, ale ja jestem nastawiony na zwycięstwo. Cieszę się, że pokazałem, że nasza firma istnieje nie tylko na rynku energetycznym, ale i sportowym.

Organizatorem mistrzostw było Stowarzyszenie Sportowo-Kulturalne „Elektro” z Łazisk Górnych, a patronat nad nimi objęła Rada Główna Federacji Sportowej „Energetyk”. Halowe Mistrzostwa Polski Energetyków w Tenisie Ziemnym to prestiżowe zawody sportowe, w których w szranki stają amatorzy tenisa ziemnego z firm energetycznych z całego kraju. Triumf Waldemara Butanowicza to dowód na to, że pracę zawodową można z powodzeniem łączyć z pasją sportową. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy.

Wnioskodawca

(lub nr zlecenia)

pracownika PTEP nadzorującego/realizującegoumowę

Pracownik Wnioskodawcy składający wniosek:

Dane użytkownika, któremu ma zostać przydzielona karta (dalej: Użytkownika):

Wnioskowany okres ważności karty F:

Oświadczenie Wnioskodawcy

Osoba dla której wnioskowana jest karta identyfikacyjna została poinformowana przez pracodawcę,że jej dane osobowe będą przetwarzane przez PGNIG TERMIKA Energetyka Przemysłowa S.A. z siedzibąJastrzębiu Zdroju przy ul. Rybnickiej 6c.

Wnioskowany użytkownik karty identyfikacyjnej nie był karany za spożywanie alkoholu, palenie papierosów oraz zabór mienia na terenie PGNIG TERMIKA Energetyka Przemysłowa S.A.