zdjęcie

W ramach nietuzinkowej aktywności po pracy pracownicy z SEJ-u, pasjonujący się piłką nożną, w Dniu Niepodległości wzięli udział w VII Turnieju Barbórkowym.

W rozgrywkach wzięło udział 16 drużyn podzielonych na cztery grupy. Nasi zawodnicy znaleźli się w grupie B, w której zmierzyli się z GKT JSW SA KWK Pniówek Solidarność 80, PHU MADOR oraz drużyną JSW SA KWK Borynia-Zofiówka-Jastrzębie Ruch Jas-Mos. Rozgrywki turniejowe odbywały się według zasad określonych w przepisach FIFA Futsal. Zwycięzcą turnieju została drużyna JSW SA KWK Pniówek KSRG – Pawłowice.

Mimo że nasi piłkarze nie zajęli miejsca na podium, gratulujemy im przede wszystkim… wspaniałego pomysłu na ciekawe spędzenie świątecznego popołudnia.

Wnioskodawca

(lub nr zlecenia)

pracownika PTEP nadzorującego/realizującegoumowę

Pracownik Wnioskodawcy składający wniosek:

Dane użytkownika, któremu ma zostać przydzielona karta (dalej: Użytkownika):

Wnioskowany okres ważności karty F:

Oświadczenie Wnioskodawcy

Osoba dla której wnioskowana jest karta identyfikacyjna została poinformowana przez pracodawcę,że jej dane osobowe będą przetwarzane przez PGNIG TERMIKA Energetyka Przemysłowa S.A. z siedzibąJastrzębiu Zdroju przy ul. Rybnickiej 6c.

Wnioskowany użytkownik karty identyfikacyjnej nie był karany za spożywanie alkoholu, palenie papierosów oraz zabór mienia na terenie PGNIG TERMIKA Energetyka Przemysłowa S.A.